LÖSEV Destek

Kocaeli’den Adana’ya gönül köprüsü

Kartepe’de ikamet eden LÖSEV gönüllülerinden olan Gültekin Gülmez’in önderliğinde, Performans 41 ve Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulüpleri’nin desteği ile Adana’da lösemi tedavisi gören yedi çocuğa bisiklet hediye edildi. KOBİDOS Başkanı Ali Osman Kanyılmaz “Böyle bir projenin içerisinde olmak bizlere gurur vermektedir” dedi

Kanser olan çocukların eğitim olsun sağlık olsun her alanda destek olmak amacıyla kurulan LÖSEV’e Kocaeli’nden destek geldi. Kartepe’de yaşayan LÖSEV gönüllüsü Gültekin Gülmez’in önderliğinde oluşturulan yardım kampanyasında Kocaelili bisiklet gönüllülerinin desteği ile Adana’da Acıbadem Hastanesi’nde teravi gören yedi çocuğa bisiklet hediye edildi.

“ÇOCUKLARA MORAL OLMAKTADIR”
Projeye destek veren herkese teşekkür eden Gülmez “Tedavi gören çocuklarımızın kaslarının yeniden güçlenmesi için pedal çevirmeleri çok önemlidir. Bizde bu düşünceden hareketle çocuklarımıza bisiklet hediye ettik. Kocaeli’den bizlere destek verenlere çok teşekkür ediyorum. Bu destekler çocuklarımıza çok büyük moral olmaktadır. Bu tür projelere herkesin desteğini bekliyoruz. Sevdiklerimize çocuklarımızın tebessümünü hediye ediyoruz” şeklinde konuştu.

“GÖNÜLLERİ BİR ETTİK”
“Dernek olarak kurulmamızdan bu yana her zaman çocuklarımızın yanında olduk” diyen KOBİDOS Başkanı Ali Osman Kanyılmaz ise “Bu projeden Gültekin Gülmez bizlere bahsettiği zaman heyecan duyduk. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Projenin içerisinde seve seve yer aldık. Çocuklarımızın sağlıklı yaşamaları bizlerin en büyük hedefidir. Kocaeli’den Adana’ya gönül birlikteliğimizin olduğunu gördük. Gönüller bir olunca bütün engeller aşılır. Kulüp olarak bize düşen görevi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: Güncel Kocaeli